Александр МакУортер є Головою Правління Сітібанку в Україні з 2018 року.
Александр приєднався до Citi у Нью -Йорку у 2003 році в управління ринковими ризиками, а потім перейшов до корпоративного та інвестиційного банкінгу у 2007 році, відповідаючи за енергетичний сектор. Він пропрацював директором управління ризиками більше трьох років.
На посаді головного менеджера з питань управління ризиками у Великій Британії також надавав підтримку регіональному менеджеру з управління ризиками та управління кризовими ситуаціями.
Александр отримав ступінь магістра з менеджменту в Нью -Йоркському університеті, Школи бізнесу Стерна та бакалавра з економіки та психології у коледжі Вільямса, штат Массачусетс, США.
Чому Ciтi?
Ciтi створює можливості для зростання як для своїх клієнтів, так і для персоналу. Мені дуже подобається спілкуватися з різними клієнтами та колегами, допомагати вирішувати проблеми та допомагати компаніям рости та процвітати.
Владислав отримав ступінь магістра ділового адміністрування за спеціалізацією банківська справа у Київському національному економічному університеті. Приєднався до Ciтi у квітні 2002 року ролі дилера, в березні 2003 року був призначений В.о. начальника валютно-фінансового департаменту, а з серпня 2004 року - начальником валютно-фінансового департаменту.
У вересні 2005 року був призначений членом Правління, а з червня 2008 року - заступником Голови Правління.
До Сітібанку Владислав працював у банку MicroFinance, банку Сосьетé Женера́ль Україна та двох місцевих українських банках
Чому Citi?
Я обираю Citi, тому що це унікальне місце, де ви можете реалізувати свій досвід, навчитися у глобальних партнерів, бути корисним клієнтам та допомагати регуляторам розвивати місцеві ринки капіталу.
Наталія отримала ступінь магістра з бухгалтерського обліку та аудиту у Київському національному економічному університеті.
Наталія приєдналася до Citi Ukraine у 2002 році у ролі стажера в операційному департаменті.
З 2002 року вона працювала в різних підрозділах, таких як відділ безготівкових розрахунків, відділ з документарних та казначейських операцій та отримала великий досвід і глибокі знання в цих сферах. Починаючи з 2010 року, Наталію призначили керівником управління з документарних та казначейських операцій. З розвитком її кар’єри Наталія очолила ще кілька відділів.
У лютому 2019 року Наталія була призначена в.о. начальника операційного департаменту, а з червня 2019 року - начальником операційного департаменту. У вересні 2019 року Наталію також призначили заступником голови правління.
Чому Citi?
Будучи стажером у 2002 році, я чітко розуміла, що хочу бути частиною Сітібанку України, оскільки з першого робочого дня стажування зрозуміла, що ця організація підтримує високі стандарти корпоративної культури, надає клієнтам високоякісні послуги та постійно розвиває персонал.
Артем отримав ступінь магістра банківської справи у Східноукраїнському національному університеті імені Володимиа Даля та МВА в Університеті Штейнбейса (Німеччина).
Артем приєднався до Citi у ролі менеджера по роботі з клієнтами у липні 2011 року, а у лютому 2017 року був призначений начальником управління по роботі з міжнародними компаніями. У січні 2023 Артем був призначений Начальником департаменту міжнародного корпоративного бізнесу та у травні 2023 також Заступником Голови Правління.
До Сітібанку Артем працював у Першому Українському Міжнародному Банку, Ерсте Банку, Банку Форум.
Чому Citi?
Сіті найкращий глобальний банк з неймовірною культурою, чудовими можливостями та сильною командою.
Олеся отримала ступінь магістра з міжнародного права у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Приєданалась до Ciтi у вересні 2007 року на посаду начальника управління цінними паперами.
21 грудня 2018 року Олеся була призначена членом Правління.
До Сіті Олеся працювала в HVB Bank Ukraine на посаді спеціаліста з питань кастодіальних послуг та заступника керівника відділу депозитних послуг.
Чому Сіті?
Ciтi – Глобальний зберігач цінних паперів, один з найбільших у світі, що дає мені можливість впроваджувати міжнародні стандарти у розвиток українського фондового ринку.
Богдана отримала ступінь магістра з фінансів у Національному університеті Острозької академії та ступінь магістра фінансової економіки у Київській школі економіки.
Богдана приєдналася до Citi у липні 2008 р. у ролі стажера у фінансовому відділі, а з травня 2009 р. почала працювати фінансовим аналітиком у фінансовому департаменті.
У вересні 2017 року Богдана була призначена заступником головного бухгалтера, а з листопада 2018 року в.о. начальника фінансового департаменту.
18 березня 2019 року Богдана призначена Начальником фінансового департаменту, а з 11 червня 2019 року - членом Правління.
У 2010 році Богдана отримала диплом ACCA з міжнародної фінансової звітності (DipIFR) і в даний час проходить кваліфікацію CIMA.
Чому Citi?
Citi надає неймовірно різноманітне, складне та динамічне робоче середовище, яке дозволяє вам знаходити щось цікаве саме для вас у кожен конкретний момент. Ви можете рости і розвиватися в межах одного відділу, виконуючи цікаву та надихаючу роботу. Citi дозволяє співробітникам відчувати повагу та цінність, дотримуючись принципів доброчесності та прозорості.
Тетяна отримала ступінь магістра права у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Далі - програма докторантури, “Міжнародне приватне право” та курси Інституту публічної політики (Женева, Швейцарія), “Аналіз та управління державною політикою”.
Приєдналася до Citi у ролі радника з питань фінансового моніторингу відділу фінансового моніторингу у січні 2017 року, а у квітні 2018 року була призначена керівником департаменту фінансового моніторингу та членом Правління.
До Сітітбанку Тетяна займалася питаннями комплаєнсу, фінансів та корпоративного права у міжнародних фінансових установах та фірмах, які надавали консультаційні послуги українським та багатонаціональним компаніям.
Чому Сіті?
Я обираю Citi тому, що цей банк створює абсолютно нові та різні послуги в банківській справі. Кожного дня на твій стіл приходить щось нове. Це завжди підтримує ваш розум у тонусі. Разом із талановитими колегами це дозволяє розробляти та впроваджувати нові процеси, дотримуючись простої, розумної та безпечної банківської концепції.