Fundacja
Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy
Biznes Odpowiedzialny
 

Biznes Odpowiedzialny

Jest to cykl 16 regionalnych konferencji poświęconych Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, na które zapraszani są lokalni przedsiębiorcy. Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga są głównymi partnerami tego, organizowanego przez Newsweek Polska, przedsięwzięcia. Program zakończy się 27 maja 2008 w Warszawie.


Cel
Głównym celem spotkań jest szerzenie idei społecznej odpowiedzialności biznesu wśród lokalnych przedsiębiorców w Polsce, pokazanie im w jaki sposób sami mogą podjąć taką działalność i co zyskają angażując się w życie społeczności, w której prowadzą swoją firmę. Podczas regionalnych konferencji przybliżamy ideę odpowiedzialności społecznej, pokazujemy dobre praktyki oraz podpowiadamy, jak aplikować o fundusze UE przeznaczone na działania społecznie odpowiedzialne. 


"Dobry Biznes"
W ramach programu organizowany jest konkurs "Dobry Biznes" na najbardziej zaangażowaną społecznie firmę w regionie. Partnerem merytorycznym przedsięwzięcia jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, która prowadzi badania będące podstawą do przyznania nagrody w konkursie.

Więcej informacji o Społecznej odpowiedzialności biznesu znajdziecie Państwo na stronie: www.dobrybiznes.info

Dotychczasowe konferencje
Zielona Góra
rozwiń
Kielce
rozwiń
Sopot
rozwiń
Olsztyn
rozwiń
Szczecin
rozwiń
Opole
rozwiń
Poznań
rozwiń
Wrocław
rozwiń
Kraków
rozwiń
Katowice
rozwiń
Białystok
rozwiń
Łódź
rozwiń
Rzeszów
rozwiń
Lublin
rozwiń
Toruń
rozwiń
Warszawa
rozwiń